У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Дніпро
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Запоріжжя - Дніпро:

Розклад поїздів і електричок Запоріжжя - Дніпро на даний момент включає поїздів далекого прямування - 7, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Запоріжжя вранці о 05 г 57 хв і прибуває на кінцеву станцію о 09 г 18 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Запоріжжя о 20 г 15 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Запоріжжя до пункту прибуття Дніпро становить 2 г 22 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 2 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 21 хв.
Деякі поїзди від станції Запоріжжя до станції Дніпро курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Запоріжжя - Дніпро проїжджають через такі станції і населені пункти як: Мотор, 1074 Км, Славгород-Південний, Синельникове-1, Нижньодніпровськ-Вузол.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Запоріжжя - Дніпро, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Запоріжжя -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Дніпро

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Дніпро — Запоріжжя

За маршрутом Запоріжжя - Дніпро курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Запоріжжя - Дніпро Показати тільки електрички сполученням Запоріжжя - Дніпро