У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Херсон:

Розклад поїздів Київ Херсон на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Київ Херсон найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Миколаїв-Пас., Кагарлик, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.14, 20.34 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 14.59, 08.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Херсон є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Херсон складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Херсон можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
766О Київ Херсон 07.14
Київ-Пас.
14.59
Херсон
7 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
102К Київ Херсон 20.34
Київ-Пас.
08.58
Херсон
12 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Херсон

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон — Київ