У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Херсон:

Розклад поїздів Київ Херсон на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Київ Херсон найчастіше зупиняються на станціях Корсунь, Городище, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.33 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 09.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Херсон є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Херсон складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Херсон можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
102 Краматорськ Херсон 21.33
Київ-Пас.
09.06
Херсон
11 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
218 Київ Херсон 21.33
Київ-Пас.
09.06
Херсон
11 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Херсон

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон — Київ