У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Київ:

Розклад поїздів Херсон Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Київ найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Явкине, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.06, 19.43 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 20.22, 07.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Херсон - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
101 Херсон Краматорськ 10.06
Херсон
20.22
Київ-Пас.
10 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
217 Херсон Київ 19.43
Херсон
07.21
Київ-Пас.
11 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Херсон