У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Київ:

Розклад поїздів Херсон Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Київ найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Явкине, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.18, 16.40 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 20.25, 07.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Херсон - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Херсон – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Херсон - Київ можна від 155.51 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
101 Херсон Краматорськ 09.18
Херсон
20.25
Київ-Пас.
11 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
121
МИКОЛАЇВ
Херсон Київ 16.40
Херсон
07.27
Київ-Пас.
14 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Херсон