У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янецький Переїзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кам'янецький Переїзд:

Актуальний розклад електричок по станції Кам'янецький Переїзд містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кам'янецький Переїзд з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Гречани, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Жмеринка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 18 хв до пункту призначення Гречани. Найближчі станції та зупинні пункти Речовий ринок, Хмельницький. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кам'янецький Переїзд відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хмельницький - Кам'янець-Подільський, Шепетівка - Хмельницький, Підволочиськ - Хмельницький. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кам'янецький Переїзд відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кам'янецький Переїзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кам'янецький Переїзд