У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Карачівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карачівка:

Актуальний розклад електричок по станції Карачівка містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Карачівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Лозова, Гаврилівка, Зміїв. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 23 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Покотилівка, Липовий Гай. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Карачівка відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Красноград, Лихачове - Харків-Пас., Лозова - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карачівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Лихачове Харків 05.12 1 хв  05.13 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.37 1 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 07.05 1 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 07.14 1 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.28 1 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6510 Мерефа Харків 07.29 1 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 08.40 1 хв  08.41 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 11.20 1 хв  11.21 Курсує щоденно - переглянути
6516* Дубове Харків 12.12 1 хв  12.13 Курсує щоденно - переглянути
6691* Харків Красноград 14.05 1 хв  14.06 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 14.13 1 хв  14.14 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865* Харків Гаврилівка 16.14 1 хв  16.15 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 16.43 1 хв  16.44 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.32 1 хв  17.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693 Харків Красноград 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 17.58 1 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 18.57 1 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.02 1 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.20 1 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.46 1 хв  20.47 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 20.55 1 хв  20.56 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 21.02 1 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути
6531 Харків Біляївка 23.22 1 хв  23.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Карачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Карачівка