У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Карачівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карачівка:

Актуальний розклад електричок по станції Карачівка містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Карачівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Лозова, Гаврилівка, Зміїв. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 21 хв до пункту призначення Красноград. Найближчі станції та зупинні пункти Покотилівка, Липовий Гай. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Карачівка відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Лозова, Красноград - Харків-Пас., Харків-Пас. - Гаврилівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карачівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6682 Власівка Харків 06.33 1 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.28 1 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.29 1 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Лозова 07.55 1 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 08.31 1 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.29 1 хв  09.30 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 10.37 1 хв  10.38 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 11.20 1 хв  11.21 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.51 1 хв  11.52 Курсує щоденно - переглянути
6689* Харків Красноград 12.19 1 хв  12.20 Курсує щоденно - переглянути
6688 Красноград Харків 13.05 1 хв  13.06 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Гаврилівка 13.19 1 хв  13.20 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.05 1 хв  14.06 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 14.34 1 хв  14.35 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 15.53 1 хв  15.54 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.25 1 хв  17.26 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.32 1 хв  17.33 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
6696 Красноград Харків 18.08 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 18.21 1 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 19.12 1 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Карачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Карачівка