У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Карачівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карачівка:

Актуальний розклад електричок по станції Карачівка містить всього 27 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Карачівка з такими станціями і населеними пунктами як Біляївка, Харків-Пас., Красноград, Лозова, Дубове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 11 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Липовий Гай, Покотилівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Карачівка відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Харків-Пас., Харків-Пас. - Лозова, Харків-Пас. - Красноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карачівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Харків Біляївка 00.11 1 хв  00.12 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 05.18 1 хв  05.19 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.37 1 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 07.06 1 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 07.14 1 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.28 1 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6510 Мерефа Харків 07.29 1 хв  07.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Лозова Харків 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Лозова 08.40 1 хв  08.41 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Дубове 11.20 1 хв  11.21 Курсує щоденно - переглянути
6516* Дубове Харків 12.48 1 хв  12.49 Курсує щоденно - переглянути
6691* Харків Красноград 14.05 1 хв  14.06 Курсує щоденно - переглянути
6690* Красноград Харків 14.35 1 хв  14.36 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865* Харків Гаврилівка 16.05 1 хв  16.06 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 16.43 1 хв  16.44 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.32 1 хв  17.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693 Харків Красноград 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 17.58 1 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 18.57 1 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.02 1 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.20 1 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 20.50 1 хв  20.51 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 21.00 1 хв  21.01 Курсує щоденно - переглянути
6528 Дубове Харків 21.03 1 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути
6696 Красноград Харків 21.10 1 хв  21.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Карачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Карачівка