У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Карачівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карачівка:

Актуальний розклад електричок по станції Карачівка містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Карачівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Біляївка, Гаврилівка, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 02 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Покотилівка, Липовий Гай. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Карачівка відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Лозова, Дубове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карачівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Карачівка - Харків від 15.00 грн. (9.3 км)

  • Карачівка - Лозова від 41.50 грн. (139.2 км)

  • Карачівка - Красноград від 31.00 грн. (91.8 км)

  • Карачівка - Лихачове від 27.00 грн. (80.6 км)

  • Карачівка - Зміїв від 21.00 грн. (50.2 км)

  • Карачівка - Мерефа від 17.00 грн. (19.8 км)

  • Карачівка - Близнюки від 45.00 грн. (159.7 км)

  • Карачівка - Краснопавлівка від 33.50 грн. (109.8 км)

  • Карачівка - Гаврилівка від 49.00 грн. (180.6 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6506 Лихачове Харків 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
6682 Власівка Харків 06.26 1 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 07.10 1 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6685* Харків Красноград 07.28 1 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.29 1 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Біляївка 07.55 1 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 08.31 1 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.06 1 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.43 1 хв  09.44 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 10.45 1 хв  10.46 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 11.12 1 хв  11.13 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 12.05 1 хв  12.06 Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Лозова 12.38 1 хв  12.39 Курсує щоденно - переглянути
6688* Красноград Харків 13.17 1 хв  13.18 Курсує щоденно - переглянути
6691* Харків Красноград 13.55 1 хв  13.56 Курсує щоденно - переглянути
6690* Красноград Харків 16.16 1 хв  16.17 Курсує щоденно - переглянути
7001* Харків Лозова 16.16 1 хв  16.17 Курсує щоденно - переглянути
6522 Біляївка Харків 17.17 1 хв  17.18 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.26 1 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.32 1 хв  17.33 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 18.41 1 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 19.03 1 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.32 2 хв  19.34 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.37 1 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Біляївка 21.01 1 хв  21.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Карачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Карачівка