У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Коростень:

Розклад поїздів по станції Коростень включає в себе 28 поїздів за такими напрямками як Бахмут, Красний Лиман, Ужгород, Київ-Пас., Чернігів, в сумі зі станції Коростень можна виїхати за 16 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 46 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 51 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 5 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Коростень.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Коростень, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
142Л Львів Бахмут 00.35 20 хв  00.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 00.35 20 хв  00.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Львів Красний Лиман 00.35 20 хв  00.55 Курсує щоденно - переглянути
046Д Сватове Ужгород 01.03 2 хв  01.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 01.03 2 хв  01.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
098Л
Світязь
Ковель Київ 03.44 2 хв  03.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
096ЛШ Рахів Київ 06.30 2 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 06.38 2 хв  06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Л
Прикарпаття
Івано-Франківськ Київ 06.38 2 хв  06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
705К Київ Перемишль 07.24 1 хв  07.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
235Л Ужгород Київ 08.45 2 хв  08.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 09.20 2 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 09.20 2 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
744КШ Львів Дарниця 09.40 1 хв  09.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 13.45 18 хв  14.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Мінськ 14.45 18 хв  15.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 15.26 20 хв  15.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
100БФ Мінськ Кишинів 16.24 20 хв  16.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Красний Лиман Львів 18.04 21 хв  18.25 Курсує щоденно - переглянути
142П Бахмут Львів 18.04 21 хв  18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 18.04 21 хв  18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
743ЛШ Дарниця Львів 19.05 1 хв  19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
043К
Прикарпаття
Київ Івано-Франківськ 20.59 2 хв  21.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 20.59 2 хв  21.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
095КО Київ Рахів 22.10 2 хв  22.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
706Л Перемишль Київ 22.25 1 хв  22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
235К Київ Ужгород 22.36 2 хв  22.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
097К
Світязь
Київ Ковель 23.20 2 хв  23.22 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коростень