У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Коростень:

Розклад поїздів по станції Коростень включає в себе 13 поїздів за такими напрямками як Ковель, Харків-Пас., Ужгород, Київ-Пас., Славське, в сумі зі станції Коростень можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 32 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 01 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 29 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Коростень.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Коростень, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
97 Київ Ковель 00.01 2 хв  00.03 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 00.27 2 хв  00.29 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 00.41 2 хв  00.43 Курсує щоденно - переглянути
98 Ковель Київ 03.30 2 хв  03.32 Курсує щоденно - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 06.56 2 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
745 Київ Славське 08.05 1 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
887 Коростень Вінниця 08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
877 Коростень Житомир 08.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
878 Житомир Коростень 14.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
890 Вінниця Коростень 17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
33017 Перемишль Київ 17.42 1 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
746 Славське Київ 20.50 1 хв  20.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 22.07 2 хв  22.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коростень