У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Коростень:

Розклад поїздів по станції Коростень включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Ковель, Харків-Пас., Ужгород, Київ-Пас., Дніпро-Головний, в сумі зі станції Коростень можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 08 г 02 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 54 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 52 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Коростень.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Коростень, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Коростень - Київ від 0.00 грн. (510.2 км)

  • Коростень - Харків від 239.57 грн.

  • Коростень - Львів від 152.63 грн.

  • Коростень - Суми(всі вокзали) від 272.44 грн.

  • Коростень - Рівне від 189.88 грн.

  • Коростень - Івано-Франківськ від 211.86 грн.

  • Коростень - Вінниця(всі вокзали) від 96.43 грн. (207.5 км)

  • Коростень - Луцьк від 172.71 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
97 Київ Ковель 00.15 2 хв  00.17 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 01.04 2 хв  01.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 02.02 2 хв  02.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 03.26 2 хв  03.28 Курсує щоденно - переглянути
114 Львів Харків 04.06 20 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
132 Львів Дніпро 04.06 20 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
240 Львів Київ 04.06 20 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Івано-Франківськ Черкаси 06.24 2 хв  06.26 Курсує щоденно - переглянути
743
ІНТЕРСІТІ+
Дарниця Львів 08.01 1 хв  08.02 Курсує щоденно - переглянути
887 Коростень Вінниця 08.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
890 Вінниця Коростень 17.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
744
ІНТЕРСІТІ+
Львів Дарниця 20.41 1 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути
131 Дніпро Львів 22.58 20 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
239 Київ Львів 22.58 20 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
113 Харків Львів 22.58 20 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Черкаси Івано-Франківськ 23.42 2 хв  23.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коростень