У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень - Житомир
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Коростень - Житомир:

Розклад поїздів і електричок Коростень - Житомир на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Коростень вранці о 04 г 24 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 15 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Коростень о 18 г 42 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Коростень до пункту прибуття Житомир становить 1 г 57 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 36 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 15 хв.
Деякі поїзди від станції Коростень до станції Житомир курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Коростень - Житомир проїжджають через такі станції і населені пункти як: Коростень-Житомирський, Лісівщина, Галинівка, Строковиці.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Коростень - Житомир, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Коростень - Житомир можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Коростень -Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коростень — Житомир

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Житомир — Коростень

За маршрутом Коростень - Житомир курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Коростень - Житомир Показати тільки електрички сполученням Коростень - Житомир