У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кропивницький:

Актуальний розклад електричок по станції Кропивницький містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кропивницький з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 38 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 290 Км, 286 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кропивницький відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Кропивницький, Кропивницький - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кропивницький відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331 Знам'янка Помічна 07.25 5 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
6332 Помічна Знам'янка 10.17 3 хв  10.20 Курсує щоденно - переглянути
6335 Знам'янка Кропивницький 13.40 Курсує щоденно - переглянути
6336 Кропивницький Знам'янка 13.55 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 17.19 4 хв  17.23 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 17.35 3 хв  17.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кропивницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кропивницький