У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лубни
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Лубни:

Розклад поїздів по станції Лубни включає в себе 41 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Костянтинівка, Лисичанськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., в сумі зі станції Лубни можна виїхати за 17 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 04 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 25 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 21 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Лубни.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Лубни, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
164 Київ Харків 01.02 2 хв  01.04 Курсує щоденно - переглянути
126КШ Київ Костянтинівка 01.02 2 хв  01.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 02.18 2 хв  02.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 02.18 2 хв  02.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 02.18 2 хв  02.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 02.18 2 хв  02.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 02.33 2 хв  02.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 02.33 2 хв  02.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Харків Хмельницький 02.33 2 хв  02.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
163 Харків Київ 02.33 2 хв  02.35 Курсує щоденно - переглянути
132Д Харків Жмеринка 02.33 2 хв  02.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
016Л Рахів Харків 03.58 2 хв  04.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 03.58 2 хв  04.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 04.43 5 хв  04.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 05.39 2 хв  05.41 Курсує щоденно - переглянути
126ДП Костянтинівка Київ 06.40 4 хв  06.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 07.01 2 хв  07.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 07.01 2 хв  07.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Івано-Франківськ Кременчук 07.01 2 хв  07.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Київ 07.10 2 хв  07.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 07.33 2 хв  07.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 07.33 2 хв  07.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 09.11 2 хв  09.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Львів Бахмут 09.11 2 хв  09.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Львів Красний Лиман 09.11 2 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
142 Красний Лиман Львів 09.55 2 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
114Д Бахмут Львів 09.55 2 хв  09.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 09.55 2 хв  09.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
370К Київ Баку 16.42 2 хв  16.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
755 Харків Львів 17.41 2 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
755 Полтава Львів 17.41 2 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 17.52 4 хв  17.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 17.52 4 хв  17.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 18.51 2 хв  18.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 18.51 2 хв  18.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 18.51 2 хв  18.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 19.01 2 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
45 Лозова Ужгород 19.01 2 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
015О Харків Рахів 19.32 10 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 19.32 10 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 22.36 2 хв  22.38 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Лубни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лубни