У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миронівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миронівка:

Актуальний розклад електричок по станції Миронівка містить всього 20 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Миронівка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Київ-Волинський, Черкаси, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 40 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Карапиші, Пустовіти, Яхни. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Миронівка відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миронівка - Ім. Тараса Шевченка, Миронівка - Київ-Пас., Фастів-1 - Миронівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Миронівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миронівка