У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Науковий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Науковий:

Актуальний розклад електричок по станції Науковий містить всього 27 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Науковий з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Біляївка, Гаврилівка, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 10 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Високий, Покотилівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Науковий відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лихачове - Харків-Пас., Дубове - Харків-Пас., Харків-Пас. - Красноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Науковий відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Науковий - Харків від 17.00 грн. (13.0 км)

  • Науковий - Лозова від 41.50 грн. (132.5 км)

  • Науковий - Красноград від 29.00 грн. (85.1 км)

  • Науковий - Лихачове від 27.00 грн. (73.9 км)

  • Науковий - Мерефа від 17.00 грн. (13.1 км)

  • Науковий - Близнюки від 45.00 грн. (153.0 км)

  • Науковий - Зміїв від 21.00 грн. (43.5 км)

  • Науковий - Гаврилівка від 49.00 грн. (173.9 км)

  • Науковий - Високий від 12.00 грн. (1.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6506 Лихачове Харків 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
6682 Власівка Харків 06.17 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 07.01 1 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6685* Харків Красноград 07.35 1 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
6511* Харків Біляївка 08.02 1 хв  08.03 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 08.22 1 хв  08.23 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Гаврилівка 09.03 1 хв  09.04 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.16 1 хв  09.17 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.34 1 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 10.36 1 хв  10.37 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 11.03 1 хв  11.04 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 11.57 1 хв  11.58 Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Лозова 12.46 1 хв  12.47 Курсує щоденно - переглянути
6688* Красноград Харків 13.08 1 хв  13.09 Курсує щоденно - переглянути
6691* Харків Красноград 14.04 1 хв  14.05 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 16.07 1 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути
7001 Харків Лозова 16.25 1 хв  16.26 Курсує щоденно - переглянути
6522* Біляївка Харків 17.09 1 хв  17.10 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.33 1 хв  17.34 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.39 1 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 17.47 1 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 18.50 1 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.44 1 хв  20.45 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Біляївка 21.09 1 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Науковий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Науковий