У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Науковий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Науковий:

Актуальний розклад електричок по станції Науковий містить всього 27 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Науковий з такими станціями і населеними пунктами як Зміїв, Харків-Пас., Красноград, Лозова, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 31 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Покотилівка, Високий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Науковий відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Зміїв, Лозова - Харків-Пас., Красноград - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Науковий відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6701 Харків Зміїв 04.11 1 хв  04.12 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 05.03 1 хв  05.04 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.58 1 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 07.07 1 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6510 Мерефа Харків 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.35 1 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.42 1 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 08.27 1 хв  08.28 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 08.47 2 хв  08.49 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.02 1 хв  09.03 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 11.28 1 хв  11.29 Курсує щоденно - переглянути
6516* Дубове Харків 12.04 1 хв  12.05 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 14.06 1 хв  14.07 Курсує щоденно - переглянути
6691* Харків Красноград 14.12 1 хв  14.13 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865* Харків Гаврилівка 16.22 1 хв  16.23 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 16.35 1 хв  16.36 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.39 1 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693 Харків Красноград 17.47 1 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 18.05 1 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 18.50 1 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.10 1 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.13 1 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.53 1 хв  20.54 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.54 1 хв  20.55 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.03 1 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути
6531 Харків Біляївка 23.30 1 хв  23.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Науковий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Науковий