У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Науковий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Науковий:

Актуальний розклад електричок по станції Науковий містить всього 27 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Науковий з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Лозова, Гаврилівка, Зміїв. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 52 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Високий, Покотилівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Науковий відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Власівка - Харків-Пас., Лозова - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Науковий відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6682 Власівка Харків 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.59 1 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.35 1 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Лозова 08.02 1 хв  08.03 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 08.22 1 хв  08.23 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.02 1 хв  09.03 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 09.12 1 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.20 1 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 10.28 1 хв  10.29 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 11.28 1 хв  11.29 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.43 1 хв  11.44 Курсує щоденно - переглянути
6689* Харків Красноград 12.26 1 хв  12.27 Курсує щоденно - переглянути
6688 Красноград Харків 12.56 1 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Гаврилівка 13.27 1 хв  13.28 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.12 1 хв  14.13 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 14.26 1 хв  14.27 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 15.44 1 хв  15.45 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.32 1 хв  17.33 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.39 1 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 17.47 1 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
6696 Красноград Харків 17.59 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 18.29 1 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 19.03 1 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.27 1 хв  20.28 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 20.51 1 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Науковий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Науковий