У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новий Буг
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Новий Буг:

Розклад поїздів по станції Новий Буг включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Херсон, Миколаїв-Пас., Краматорськ, Львів, Київ-Пас., в сумі зі станції Новий Буг можна виїхати за 5 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Херсон - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 40 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 33 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 53 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Новий Буг.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Новий Буг, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Новий Буг - Київ від 192.44 грн.

  • Новий Буг - Львів від 324.99 грн.

  • Новий Буг - Тернопіль від 292.13 грн.

  • Новий Буг - Хмельницький від 230.69 грн.

  • Новий Буг - Миколаїв від 38.90 грн. (105.0 км)

  • Новий Буг - Вінниця(всі вокзали) від 209.03 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
122
МИКОЛАЇВ
Київ Херсон 04.38 2 хв  04.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Миколаїв 04.38 2 хв  04.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Херсон 04.38 2 хв  04.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
122
МИКОЛАЇВ
Київ Миколаїв 04.38 2 хв  04.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Миколаїв 08.27 2 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 08.27 2 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
101 Херсон Краматорськ 13.27 2 хв  13.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 17.58 2 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Миколаїв Львів 17.58 2 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
121
МИКОЛАЇВ
Херсон Київ 23.36 2 хв  23.38 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Новий Буг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новий Буг