У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Підволочиськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Підволочиськ:

Актуальний розклад електричок по станції Підволочиськ містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Підволочиськ з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Хмельницький, Волочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 25 хв до пункту призначення Волочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Волочиськ, Супранівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Підволочиськ відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Підволочиськ - Хмельницький, Волочиськ - Тернопіль-Пас., Підволочиськ - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Підволочиськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Підволочиськ