У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Підволочиськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Підволочиськ:

Актуальний розклад електричок по станції Підволочиськ містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Підволочиськ з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Тернопіль-Пас., Волочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 08 хв до пункту призначення Волочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Волочиськ, Супранівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Підволочиськ відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Волочиськ - Тернопіль-Пас., Підволочиськ - Тернопіль-Пас., Підволочиськ - Хмельницький. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Підволочиськ відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Підволочиськ - Київ від 240.26 грн.

  • Підволочиськ - Львів від 149.74 грн.

  • Підволочиськ - Дніпро від 308.17 грн.

  • Підволочиськ - Запоріжжя від 730.91 грн.

  • Підволочиськ - Тернопіль від 31.00 грн. (53.1 км)

  • Підволочиськ - Хмельницький від 31.00 грн. (59.7 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Підволочиськ