У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Південний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Південний:

Актуальний розклад електричок по станції Південний містить всього 27 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Південний з такими станціями і населеними пунктами як Біляївка, Зміїв, Харків-Пас., Красноград, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 17 хв до пункту призначення Красноград. Найближчі станції та зупинні пункти Зелений Гай, Комарівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Південний відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Дубове, Зміїв - Харків-Пас., Красноград - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Південний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Харків Біляївка 00.28 1 хв  00.29 Курсує щоденно - переглянути
6701 Харків Зміїв 04.20 1 хв  04.21 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 04.57 1 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 06.57 1 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6510 Мерефа Харків 07.10 1 хв  07.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Лозова Харків 07.32 1 хв  07.33 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.44 1 хв  07.45 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 08.17 1 хв  08.18 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 08.58 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.11 1 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Дубове 11.37 1 хв  11.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6516 Дубове Харків 12.30 1 хв  12.31 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 14.05 1 хв  14.06 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 14.17 1 хв  14.18 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.21 1 хв  14.22 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 16.22 1 хв  16.23 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 16.25 1 хв  16.26 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.48 1 хв  17.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693 Харків Красноград 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 18.41 1 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.03 1 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.19 1 хв  19.20 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.08 1 хв  21.09 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 21.16 1 хв  21.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Південний