У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Південний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Південний:

Актуальний розклад електричок по станції Південний містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Південний з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Лозова, Гаврилівка, Зміїв. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 01 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Комарівка, Зелений Гай. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Південний відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Красноград, Лозова - Харків-Пас., Зміїв - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Південний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6682 Власівка Харків 06.14 1 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.11 1 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.44 1 хв  07.45 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Лозова 08.11 1 хв  08.12 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 08.12 1 хв  08.13 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.11 1 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.11 1 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 09.21 1 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6852 Близнюки Харків 10.16 1 хв  10.17 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Лозова 11.37 1 хв  11.38 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.41 1 хв  11.42 Курсує щоденно - переглянути
6689 Харків Красноград 12.39 1 хв  12.40 Курсує щоденно - переглянути
6688 Красноград Харків 12.43 2 хв  12.45 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Гаврилівка 13.36 1 хв  13.37 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 14.14 1 хв  14.15 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.21 1 хв  14.22 Курсує щоденно - переглянути
6522 Лозова Харків 15.34 1 хв  15.35 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.18 1 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути
6696 Красноград Харків 17.47 1 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.48 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 18.38 1 хв  18.39 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 18.55 1 хв  18.56 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.18 1 хв  19.19 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.36 1 хв  20.37 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.55 1 хв  20.56 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.00 1 хв  21.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Південний