У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Слов'яносербськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Слов'яносербськ:

Актуальний розклад електричок по станції Слов'яносербськ містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Слов'яносербськ з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ, Мануїлівка, Родакове, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 45 хв до пункту призначення Родакове. Найближчі станції та зупинні пункти Церковний, Лотикове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Слов'яносербськ відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Луганськ, Родакове - Мануїлівка, Луганськ - Мануїлівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Слов'яносербськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6429 Дебальцеве Луганськ 06.23 1 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
6482 Родакове Мануїлівка 06.42 1 хв  06.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6483 Мануїлівка Родакове 09.04 1 хв  09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6484 Луганськ Мануїлівка 09.48 1 хв  09.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6428 Луганськ Дебальцеве 18.15 1 хв  18.16 Курсує щоденно - переглянути
6421 Дебальцеве Родакове 21.44 1 хв  21.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Слов'яносербськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Слов'яносербськ