У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Балта - Синельникове-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Балта - Синельникове-1:

Розклад поїздів Балта Синельникове-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Балта Синельникове-1 найчастіше зупиняються на станціях Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Помічна, Новоукраїнка, Плетений Ташлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.09, 00.22 зі станції Балта, в кінцевий же пункт Синельникове-1 прибувають вони відповідно о 12.16, 15.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Балта Синельникове-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Балта - Синельникове-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Балта - Синельникове-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Балта – Синельникове-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
52 Одеса Запоріжжя 00.09
Балта
12.16
Синельникове-1
12 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Львів Запоріжжя 00.22
Балта
15.08
Синельникове-1
14 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Балта -Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Балта — Синельникове-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Синельникове-1 — Балта