У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Синельникове-1 - Балта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Синельникове-1 - Балта:

Розклад поїздів Синельникове-1 Балта на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Синельникове-1 Балта найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Божедарівка, Кривий Ріг-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.10, 17.09 зі станції Синельникове-1, в кінцевий же пункт Балта прибувають вони відповідно о 02.21, 04.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Синельникове-1 Балта є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Синельникове-1 - Балта складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Синельникове-1 - Балта можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Синельникове-1 – Балта залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Запоріжжя Львів 11.10
Синельникове-1
02.21
Балта
15 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
52 Запоріжжя Одеса 17.09
Синельникове-1
04.39
Балта
11 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Синельникове-1 -Балта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Синельникове-1 — Балта

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Балта — Синельникове-1