З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Барвенкове - Кропивницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Барвенкове - Кропивницький:

Розклад поїздів Барвенкове Кропивницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Барвенкове Кропивницький найчастіше зупиняються на станціях Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.40 зі станції Барвенкове, в кінцевий же пункт Кропивницький прибувають вони відповідно о 03.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Барвенкове Кропивницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Барвенкове - Кропивницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Барвенкове - Кропивницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
092К Костянтинівка Одеса 18.40
Барвенкове
03.37
Кропивницький
8 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Барвенкове -Кропивницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Барвенкове — Кропивницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кропивницький — Барвенкове