З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Чернівці Івано-Франківськ на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Коломия, Заболотів, Коршів, Отинія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.04, 15.35 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 07.58, 18.13 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Чернівці Івано-Франківськ говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Чернівці - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Чернівці