З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Харків:

Розклад поїздів Чернівці Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 25 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 36. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Харків найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Конотоп, Малин, Святошин, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.25 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 22.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668Ш Чернівці Лисичанськ 20.25
Чернівці
22.07
Харків-Пас.
1 д 1 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .