У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Харків:

Розклад поїздів Чернівці Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 23 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Харків найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Дарниця, Полтава-Киівська, Яреськи, Миргород, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.13 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 13.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
210Л Чернівці Харків 14.13
Чернівці
13.21
Харків-Пас.
23 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Чернівці