У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Тернопіль:

Розклад поїздів Чернівці Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Кіцмань, Веренчанка, Кострижівка, Заліщики, Товсте, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.00, 14.56 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 10.22, 22.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
802 Чернівці Львів 06.00
Чернівці
10.22
Тернопіль-Пас.
4 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
236 Чернівці Одеса 14.56
Чернівці
22.38
Тернопіль-Пас.
7 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Чернівці