З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Тернопіль:

Розклад поїздів Чернівці Тернопіль на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Коломия, Івано-Франківськ, Снятин, Заболотів, Коршів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.35, 17.40 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 23.50, 23.13 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Чернівці Тернопіль говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Чернівці - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Чернівці