У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачне - Жабки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачне - Жабки:

Поточний розклад електричок Дачне - Жабки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 42 хв зі станції Дачне і прибуває на станцію Жабки о 15 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6359 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Дачне і Жабки цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачне - Жабки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачне Жабки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачне - Жабки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6358 Луцьк Здолбунів 15.42
Дачне
15.45
Жабки
3 хв Курсує щоденно - переглянути
6359 Здолбунів Ковель 16.55
Дачне
17.35
Жабки
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6380 Стоянів Ківерці 17.20
Дачне
17.24
Жабки
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачне -Жабки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачне — Жабки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жабки — Дачне