У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Батьово
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Батьово:

Розклад поїздів Дарниця Батьово на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Батьово найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Львів, Карпати, Свалява, Воловець, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.09 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Батьово прибувають вони відповідно о 13.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Батьово є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Батьово складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Батьово можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
046Д Лисичанськ Ужгород 22.09
Дарниця
13.40
Батьово
15 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Батьово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Батьово

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Батьово — Дарниця