У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Львів:

Розклад поїздів Дарниця Львів на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Львів найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Злочів, Зборів, Тернопіль-Пас., Деражня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.49, 17.07, 19.27 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 04.32, 22.49, 06.15 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Дарниця Львів говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Дарниця - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Дарниця