У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Смородине
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Смородине:

Розклад поїздів Дарниця Смородине на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Смородине найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.31 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Смородине прибувають вони відповідно о 19.31 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Смородине є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Смородине складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Смородине можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
045Л Ужгород Лисичанськ 12.31
Дарниця
19.31
Смородине
7 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
045Л Лавочне Лисичанськ 12.31
Дарниця
19.31
Смородине
7 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Смородине

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Смородине — Дарниця