У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Одеса-Східна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Одеса-Східна:

Розклад поїздів Дніпро Одеса-Східна на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Одеса-Східна найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.10, 22.05 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 05.59, 09.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Одеса-Східна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Одеса-Східна складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Одеса-Східна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
053П Дніпро Одеса 19.10
Дніпро-Головний
05.59
Одеса-Східна
10 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
092К Костянтинівка Одеса 22.05
Дніпро-Головний
09.07
Одеса-Східна
11 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Одеса-Східна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Одеса-Східна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса-Східна — Дніпро