У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Жмеринка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Жмеринка:

Розклад поїздів Дніпро Жмеринка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Жмеринка найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.00, 22.51 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 06.36, 11.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Жмеринка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Жмеринка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Жмеринка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
086Д Новоолексіївка Львів 18.00
Дніпро-Головний
06.36
Жмеринка-Пас.
12 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
070Д Маріуполь Львів 22.51
Дніпро-Головний
11.27
Жмеринка-Пас.
12 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Жмеринка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка — Дніпро