У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Київ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро-Головний - Київ-Пас.:

Розклад поїздів Дніпро-Головний Київ-Пас. на поточний момент містить 11 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро-Головний Київ-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.35, 02.27 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 07.45, 11.04 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Дніпро-Головний Київ-Пас. свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро-Головний - Київ-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Київ-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро-Головний -Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Київ-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ-Пас. — Дніпро-Головний