У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Острог
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро-Головний - Острог:

Розклад поїздів Дніпро-Головний Острог на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро-Головний Острог найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.10 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Острог прибувають вони відповідно о 08.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро-Головний Острог є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро-Головний - Острог складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Острог можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088П Новоолексіївка Ковель 18.10
Дніпро-Головний
08.45
Острог
14 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро-Головний -Острог можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Острог

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Острог — Дніпро-Головний