У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Запоріжжя Вантажне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро-Головний - Запоріжжя Вантажне:

Поточний розклад електричок Дніпро-Головний - Запоріжжя Вантажне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 16 хв зі станції Дніпро-Головний і прибуває на станцію Запоріжжя Вантажне о 19 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6124-6123 сполученням Дніпро-Головний - Запоріжжя-1, в цьому випадку поїздка займе 2 г 46 хв. Між станціями Дніпро-Головний і Запоріжжя Вантажне цей електропоїзд проїжджає 25 зупинок. Серед них Нижньодніпровськ(16.27), Ігрень(16.46), Хорошеве(17.16), Івківка(17.50), 1063 Км(18.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро-Головний - Запоріжжя Вантажне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро-Головний Запоріжжя Вантажне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро-Головний - Запоріжжя Вантажне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 16.16
Дніпро-Головний
19.02
Запоріжжя Вантажне
2 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро-Головний -Запоріжжя Вантажне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .