У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добротвір - Підзамче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добротвір - Підзамче:

Поточний розклад електричок Добротвір - Підзамче включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 04 хв зі станції Добротвір і прибуває на станцію Підзамче о 08 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6053 сполученням Сокаль - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 31 хв. Між станціями Добротвір і Підзамче цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Батятичі(07.13), Колодне(07.40), Дубляни-Львівські(08.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добротвір - Підзамче, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добротвір Підзамче ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добротвір - Підзамче можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6053 Сокаль Львів 07.04
Добротвір
08.35
Підзамче
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добротвір -Підзамче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добротвір — Підзамче

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Підзамче — Добротвір