У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Казанка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Долинська - Казанка:

Розклад поїздів і електричок Долинська - Казанка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Долинська вночі о 01 г 50 хв і прибуває на кінцеву станцію о 02 г 34 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Долинська о 14 г 46 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Долинська до пункту прибуття Казанка становить 0 г 34 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 26 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 44 хв.
Деякі поїзди від станції Долинська до станції Казанка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Долинська - Казанка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Згода.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Долинська - Казанка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Долинська - Казанка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Долинська -Казанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Казанка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Казанка — Долинська

За маршрутом Долинська - Казанка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Долинська - Казанка Показати тільки електрички сполученням Долинська - Казанка