У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Херсон:

Розклад поїздів Долинська Херсон на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Херсон найчастіше зупиняються на станціях Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Березнегувате, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.08, 07.54, 08.57 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 07.55, 11.42, 12.38 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Долинська Херсон говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Долинська - Херсон складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Долинська - Херсон можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Херсон

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон — Долинська