У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Корсунь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Корсунь:

Розклад поїздів Долинська Корсунь на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Корсунь найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Куцівка, Чорноліська, Фундукліївка, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.37, 02.07 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Корсунь прибувають вони відповідно о 04.51, 05.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Корсунь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Корсунь складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Долинська - Корсунь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
122П Миколаїв Київ 00.37
Долинська
04.51
Корсунь
4 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
072П Запоріжжя Київ 02.07
Долинська
05.16
Корсунь
3 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Корсунь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Корсунь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Корсунь — Долинська