У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Миколаїв-Пас.
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Долинська - Миколаїв-Пас.:

Розклад поїздів і електричок Долинська - Миколаїв-Пас. на даний момент включає поїздів далекого прямування - 9, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Долинська вночі о 01 г 50 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 05 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Долинська о 23 г 04 хв і прибуває вранці в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Долинська до пункту прибуття Миколаїв-Пас. становить 3 г 29 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 55 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 6 г 54 хв.
Деякі поїзди від станції Долинська до станції Миколаїв-Пас. курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Долинська - Миколаїв-Пас. проїжджають через такі станції і населені пункти як: Згода, Добровільський, Барвінок, Лоцкине, Дослідна.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Долинська - Миколаїв-Пас., показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Долинська - Миколаїв-Пас. можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Долинська -Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Миколаїв-Пас.

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Миколаїв-Пас. — Долинська

За маршрутом Долинська - Миколаїв-Пас. курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Долинська - Миколаїв-Пас. Показати тільки електрички сполученням Долинська - Миколаїв-Пас.