У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Трускавець
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Дрогобич - Трускавець:

Розклад поїздів і електричок Дрогобич - Трускавець на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Дрогобич вранці о 07 г 49 хв і прибуває на кінцеву станцію о 08 г 07 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Дрогобич о 22 г 35 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Дрогобич до пункту прибуття Трускавець становить 0 г 18 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 17 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 21 хв.
Деякі поїзди від станції Дрогобич до станції Трускавець курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Дрогобич - Трускавець проїжджають через такі станції і населені пункти як: Стебник.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Дрогобич - Трускавець, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Дрогобич - Трускавець можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Дрогобич -Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Трускавець

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Трускавець — Дрогобич

За маршрутом Дрогобич - Трускавець курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Дрогобич - Трускавець Показати тільки електрички сполученням Дрогобич - Трускавець