З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Кривий Ріг(всі вокзали):

Розклад поїздів Івано-Франківськ Кривий Ріг(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Кривий Ріг(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Галич, Шепетівка, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Біла Церква, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.42 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Кривий Ріг-Головний прибувають вони відповідно о 11.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Кривий Ріг(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Кривий Ріг(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Кривий Ріг(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 15.42
Івано-Франківськ
11.43
Кривий Ріг-Головний
20 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Івано-Франківськ