У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Долинська, Радивилів, Бурштин, Букачівці, Ходорів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.32 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 18.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Ш Миколаїв Рахів 22.32
Кривий Ріг-Головний
18.47
Івано-Франківськ
20 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Кривий Ріг(всі вокзали)