У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Запоріжжя:

Розклад поїздів Івано-Франківськ Запоріжжя на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Львів, Бердичів, Біла Церква, Ім. Тараса Шевченка, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.58, 15.40 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 11.11, 11.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Івано-Франківськ – Запоріжжя залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Івано-Франківськ - Запоріжжя можна від 183.23 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Івано-Франківськ