У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Запоріжжя:

Розклад поїздів Івано-Франківськ Запоріжжя на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Львів, Бердичів, Біла Церква, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.27 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 12.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6 Рахів Запоріжжя 16.27
Івано-Франківськ
12.05
Запоріжжя-1
19 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Івано-Франківськ