У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Запоріжжя Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.05 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 08.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6 Запоріжжя Ясіня 13.05
Запоріжжя-1
08.43
Івано-Франківськ
19 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Запоріжжя