У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іваничі - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Іваничі - Полтава:

Розклад поїздів Іваничі Полтава на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Іваничі Полтава найчастіше зупиняються на станціях Володимир-Волинський, Миргород, Лубни, Гребінка, Олевськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.51 зі станції Іваничі, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 11.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Іваничі Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Іваничі - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Іваничі - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142 Львів Красний Лиман 16.51
Іваничі
11.38
Полтава-Киівська
18 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
142Л Львів Бахмут 16.51
Іваничі
11.38
Полтава-Киівська
18 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Іваничі -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Іваничі — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Іваничі