У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Ковель:

Розклад поїздів Луцьк Ковель на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Ковель найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Рожище, Голоби, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.40, 07.49, 11.32 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 08.28, 09.31, 13.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Ковель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Луцьк – Ковель залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Луцьк - Ковель можна від 135.11 гривень. Відстань між залізничними станціями Луцьк та Ковель складає 82.1 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
97 Київ Ковель 06.40
Луцьк
08.28
Ковель
1 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
78 Одеса Ковель 07.49
Луцьк
09.31
Ковель
1 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
88 Запоріжжя Ковель 11.32
Луцьк
13.40
Ковель
2 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Луцьк