У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Луцьк:

Розклад поїздів Ковель Луцьк на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Луцьк найчастіше зупиняються на станціях Рожище, Ківерці, Голоби, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.25, 17.35 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Луцьк прибувають вони відповідно о 18.10, 19.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Луцьк є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Луцьк складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ковель - Луцьк можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ковель – Луцьк залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Відстань між залізничними станціями Ковель та Луцьк складає 84.2 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
368 Ковель Ужгород 16.25
Ковель
18.10
Луцьк
1 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
88 Ковель Запоріжжя 17.35
Ковель
19.20
Луцьк
1 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
78 Ковель Одеса 17.35
Ковель
19.20
Луцьк
1 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
98 Ковель Київ 19.05
Ковель
20.53
Луцьк
1 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Луцьк

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Луцьк — Ковель