З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Рівне:

Розклад поїздів Харків Рівне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Харків Рівне найчастіше зупиняються на станціях Люботин, Корсунь, Острог, Кривин, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.37 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 09.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Харків - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
127О Харків Ковель 16.37
Харків-Пас.
09.30
Рівне
16 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Харків