З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Харків:

Розклад поїздів Рівне Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Харків найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Полтава-Південна, Нові Санжари, Ліщинівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.03 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 12.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рівне - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128Л Ковель Харків 18.03
Рівне
12.12
Харків-Пас.
18 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Рівне