У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Харків:

Розклад поїздів Рівне Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Харків найчастіше зупиняються на станціях Шепетівка, Бердичів, Київ-Пас., Гребінка, Лубни, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.16 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 14.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рівне - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Харків залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Харків можна від 593.98 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
94 Хелм Харків 00.16
Рівне
14.00
Харків-Пас.
13 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Рівне