У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Харків:

Розклад поїздів Рівне Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Харків найчастіше зупиняються на станціях Шепетівка, Бердичів, Київ-Пас., Миргород, Полтава-Киівська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.58 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 13.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рівне - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
94 Хелм Харків 00.58
Рівне
13.56
Харків-Пас.
12 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Рівне