У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Хмельницький:

Розклад поїздів Херсон Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Явкине, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.35 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 06.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Херсон - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Херсон – Хмельницький залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Херсон - Хмельницький можна від 341.54 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
109 Херсон Львів 13.35
Херсон
06.01
Хмельницький
16 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Херсон