З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Тернопіль:

Розклад поїздів Херсон Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Ім. Тараса Шевченка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.30, 12.41 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 08.36, 06.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Херсон - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
255Ш Херсон Львів 11.30
Херсон
08.36
Тернопіль-Пас.
21 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 12.41
Херсон
06.28
Тернопіль-Пас.
17 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Херсон