У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Тернопіль:

Розклад поїздів Херсон Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Біла Церква, Хмельницький, Миколаїв-Пас., Долинська, Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.15, 19.36 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 05.47, 14.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Херсон - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
109Ш Херсон Львів 13.15
Херсон
05.47
Тернопіль-Пас.
16 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
126О Миколаїв Рахів 19.36
Херсон
14.10
Тернопіль-Пас.
18 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Херсон