У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Тернопіль:

Розклад поїздів Херсон Тернопіль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Біла Церква, Волочиськ, Хмельницький, Деражня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.27 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 08.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Херсон - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
109 Херсон Львів 14.27
Херсон
08.10
Тернопіль-Пас.
17 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Херсон