У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Херсон Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Явкине, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.27 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 03.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Херсон - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
109 Херсон Львів 14.27
Херсон
03.23
Вінниця
12 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Херсон