У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Хмельницький:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Хмельницький на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Рокувата, Любашівка, Ярошенка, Вапнярка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.11, 23.45 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 08.21, 12.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Кривий Ріг(всі вокзали)