У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Хмельницький:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Хмельницький на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Рокувата, Жмеринка-Пас., Ярошенка, Вапнярка, Любашівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.21, 16.30 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 07.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) – Хмельницький залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Хмельницький можна від 230.69 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
228 Кривий Ріг Львів 15.21
Кривий Ріг-Головний
07.45
Хмельницький
16 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Запоріжжя Львів 16.30
Кривий Ріг-Головний
07.45
Хмельницький
15 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Кривий Ріг(всі вокзали)