У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Одеса:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Одеса найчастіше зупиняються на станціях Рокувата, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.03 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 08.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) – Одеса залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Одеса можна від 247.61 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
254 Кривий Ріг Одеса 18.03
Кривий Ріг-Головний
08.00
Одеса-Головна
13 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Кривий Ріг(всі вокзали)