У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Одеса:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Одеса найчастіше зупиняються на станціях Тимкове, Долинська, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Плетений Ташлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.53 зі станції Кривий Ріг, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 10.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
59 Харків Одеса 21.40
Кривий Ріг-Головний
10.57
Одеса-Головна
13 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Кривий Ріг(всі вокзали)